Strona w budowie!

Zmieniamy się z myślą o Tobie!

Dlaczego my

Nie jesteśmy tradycyjną firmą

Pracujemy w Scrum. Jesteśmy rozproszeni geograficznie. Współpracujemy z naszą konkurencją. Wspieramy ciekawe inicjatywy. Uczymy agile i sami działamy zgodnie z tymi zasadami.

Kim jesteśmy

Trzy uzupełniające się osobowości i zestawy umiejętności

Posiadamy doświadczenie we wszystkich obszarach

Pracowaliśmy i pracujemy z zespołami, technologią i zarządzającymi. A ponieważ jesteśmy zespołem, możemy wspierać wszystkie te obszary naraz.

Mamy ogromne zaplecze

Mamy dostęp do kilkudziesięciu najlepszych specjalistów z zakresu jakości oprogramowania, biznesu i pracy z ludźmi. W razie potrzeby, poszerzają nasz zespół.

Wiemy o czym mówimy

Sami stosujemy Scrum i codziennie przekonujemy się co to znaczy na własnej skórze. I też kilka pierwszych sprintów nam nie wyszło.

Zespół

Uzupełniające się osobowości i zasoby doświadczeń

Chcemy zmienić sposób, w jaki w Polsce tworzy się oprogramowanie. Mamy do tego wiedzę, zapał i metody. Każdy z nas jest inny i dzięki temu radzi sobie szczególnie dobrze w konkretnych obszarach firmy.

Paweł Feliński

Akredytowany trener Scrum.org
Snajper o ciętym języku i doskonałych umiejętnościach analitycznych. Weteran transformacji w kierunku Lean i Agile.
Szczególnie efektywny w pracy z szeroko pojętym biznesem i zarządem wyższego szczebla. W swojej pracy pokazuje to, co w Scrumie najważniejsze: dostarczanie wartości biznesowej. Często i dobrze, niekoniecznie dużo. Świadome zarządzanie produktem traktuje jak broń do uzyskania przewagi konkurencyjnej.
Professional Scrum Trainer w Scrum.org z licencjami na wykonywanie szkoleń PSF i PSM.

Beata Nowakowska

Akredytowany trener Scrum.org
Ludzie i technologia - w tym przewodzi naszemu zespołowi. Programistka z wieloletnim stażem w różnych projektach i orędowniczka czystego kodu. Jeden z najlepszych specjalistów jakości oprogramowania w Polsce.
Doświadczony Scrum Master i agent zmiany. Stosuje coaching indywidualny i zespołowy.
Ma niezwykły zmysł obserwacji i błyskawicznie wyciąga wnioski. To sprawia, że w szybkich działaniach, wywiadach i ocenie zmian jest niezastąpiona.
Pierwsza kobieta na świecie z licencją Professional Scrum Trainer w Scrum.org na wykonywanie szkolenia Professional Scrum Developer.

Kate Terlecka

Akredytowany trener Scrum.org
Jeden z najbardziej doświadczonych specjalistów Scrum w Polsce i akredytowany trener Scrum.org już od pięciu lat.
Doświadczona w pracy z zespołami i biznesem. Niezwykle opanowana i cierpliwa, więc przypadają jej w udziale najcięższe przypadki. Stosuje coaching głównie w pracy z zespołami, ale i w relacji jeden na jeden. Pracuje ze średnimi i dużymi organizacjami na wszystkich poziomach.
Professional Scrum Trainer w Scrum.org z licencjami na wykonywanie szkoleń PSF, PSM, PSPO i SPS.

Katarzyna Ziemba

Scrum Expert
Urodzony Scrum Master, z ogromną bazą narzędzi i wiedzy. Modelowy servant leader, przetestowany w najtrudniejszych warunkach.

Filip Czapeczka

Scrum Expert
Lider transformacji, specjalizujący się w organizacjach do 100 osób. Naturalnie zwinny, w sytuacjach wymagających natychmiastowej decyzji jest niezastąpiony!

Scrum.org

Oficjalnie współpracujemy ze Scrum.org

Źródło doświadczeń i wiedzy

Mamy dostęp do zasobów Scrum.org i doświadczenia wszystkich ich trenerów. Czyli najbardziej doświadczonych praktyków Scrum z całego świata.

Gwarancja jakości

Scrum.org skrupulatnie dobiera trenerów. Trzeba wykazać się zrozumieniem, wiedzą i doświadczeniem.

Referencje

Dzielimy się naszym doświadczeniem z innymi

Współpraca z Kasią Terlecką była strzałem w dziesiątkę. [...] Zarówno szkolenia, jak i coaching zbudowały w zespole kompetencje i bazę do dalszej pracy w nowych warunkach.

NETTEAM

Każde ze szkoleń oferowanych przez Brass Willow przeprowadzane są z wielką charyzmą, zaangażowaniem, poparte ogromną wiedzą branżową i profesjonalną.

Grupa Allegro

Prowadząca była w stanie dostosować się elastycznie do potrzeb, pytań i dotychczasowej wiedzy uczestników spotkania. Bardzo mi się podobało podejście do pracowników jako ludzi, a nie jako zasobów.

Teta

Masz jeszcze jakieś pytania?

Skontaktuj się z nami