Data i miejsce szkolenia:

Cena:

3500 PLN (netto)
BrassWillow PSF

Professional Scrum Master

Wejdź na wyższy poziom zrozumienia! Scrum dla zaawansowanych.

Prowadzący

BrassWillow photo Paweł Feliński

BrassWillow photo Beata Nowakowska

BrassWillow photo Kate Terlecka

Bardzo Ważne! Na tym szkoleniu nie nauczysz się Scruma. Jest to szkolenie zaawansowane które nie ma modułu podstaw. Przeznaczone jest dla osób które posiadają już co najmniej rok doświadczenia w Scrumie i przychodzą z zaawansowanymi problemami które rozwiązują wraz z innymi uczestnikami szkolenia. PSM przygotowuje do certyfikatu Professional Scrum Master II. Jeśli szukasz szkolenia które zapozna Cię ze Scrumem zapraszamy na Professional Scrum Foundations które zaprojektowane jest żeby przygotować Cię do pracy w Scrumie i egzaminu PSM I.

O szkoleniu

Professional Scrum Master to najlepsze szkolenie dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat Scruma. Jest to warsztat z użyciem technik przyspieszonego uczenia oraz wykorzystuje problemy, które przynoszą ze sobą jego uczestnicy. Głównym celem szkolenia jest wymiana spostrzeżeń doświadczonych praktyków Scruma.

Warsztat Professional Scrum Master jest cały czas rozwijany z użyciem doświadczenia i wiedzy ponad 120 osób z całego świata. Dzięki temu najlepiej odpowiada na zaawansowane potrzeby zmieniającego się rynku i trendów w tworzeniu oprogramowania.Kurs zaczyna się niewielką powtórką ze Scruma, aby zniwelować różnice w wiedzy uczestników, a następnie przechodzi do bardziej zaawansowanych tematów, takich jak:

 • mechanizmy zarządzania i motywacji
 • wartość dla klienta
 • dynamika zespołów
 • koszt posiadania
 • produktywność
 • planowanie
 • ryzyko

Brałeś już udział w Professional Scrum Master i chcesz odświeżyć wiedzę? Napisz do nas, udzielimy ci rabatu 50% na drugie szkolenie niezależnie czy pierwsze było u nas czy u kogoś innego.

Dla kogo jest to szkolenie?
 • Scrum Masterów
 • coachów
 • menedżerów liniowych zespołów zwinnych
 • PM-ów chcących zastosować Scrum
 • osoby zainteresowane Scrumem
Proces egzaminacyjny

Po szkoleniu Professional Scrum Master w przeciągu pięciu dni roboczych każdy uczestnik otrzymuje kupon na jedno podejście do egzaminu Professional Scrum Master I, który pozwoli uzyskać Scrum certyfikat. Kupon jest ważny przez 14 dni od jego otrzymania.

Dla zainteresowanych dostępna jest też zniżka $200 na egzamin Professional Scrum Master II. Aby ją uzyskać wystarczy napisać na adres support@scrum.org podając imię, nazwisko i datę szkolenia oraz nazwisko instuktora. Egzamin PSM I składa się z zamkniętych pytań wielokrotnego wyboru. Aby go zdać, trzeba uzyskać co najmniej 85%. Dla znakomitej większości uczestników naszych szkoleń egzamin ten nie sprawia żadnego problemu, pod warunkiem wystarczającej znajomości języka angielskiego. Egzamin PSM II to już bardzo trudny egzamin. Składa się w znakomitej większości z pytań otwartych w których trzeba pokazać że potrafi się myśleć jak Scrum Master. Certyfikat ten ma tylko kilkaset osób na świecie.