Skracamy Twój czas do sukcesu

Wspólnie zmieniamy polski biznes

Wiedza i doświadczenie

Pracujemy z Zespołami, technologią i kadrą zarządzającą. Jako zespół złożony ze specjalistów o uzupełniających się kompetencjach możemy wspierać wszystkie obszary wymagające uwagi. Dzielimy się wiedzą i nawet jeśli obecne jest tylko jedno z nas to posiada wsparcie doświadczenia i wiedzy całego zespołu konsultantów. Dzięki temu zmiana nie wychodzi z organizacji razem z nami.

5
wzajemnie wspierających się konsultantów
9
lat doświadczenia

Doraźna pomoc

Wesprzemy cię w poprzez facylitację spotkań, obserwację i feedback oraz coaching i mentoring.

Wsparcie wzmiany

Wskażemy Ci czyhające na Ciebie pułapki i pokażemy alternatywne rozwiązania.

Transformacja

Doświadczony zespół ekspertów pomoże Ci zaplanować i przeprowadzić trwałą zmianę organizacyjną.

Prawdziwy teamwork z wymianą wiedzy i doświadczenia

Kate Hobler (Terlecka)

Paweł Feliński

Beata Nowakowska

Katarzyna Ziemba

Filip Czapeczka

Kate Hobler (Terlecka)
Badge Badge Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Mentorka o niezwykłej charyzmie. Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów Scrum w Polsce i akredytowany trener Scrum.org już od siedmiu lat.

Wyzwania? Woda na jej młyn! Brała udział w niejednej transformacji. Ze względu na doświadczenie w pracy z zespołami i biznesem często przypadają jej w udziale najcięższe przypadki. Pierwsza osoba w Polsce z licencją na nauczanie Nexusa, egzoszkieletu do skalowania Scruma. Niezwykle cierpliwa i zdeterminowana. Chce zmienić sposób w jaki tworzy się oprogramowanie w Polsce. Uczy wszystkiego co może pomóc organizacji zdobyć przewagę nad konkurencją na wszystkich poziomach: Agile, Scrum, Kanban, przywództwo, dobre zarządzania ludźmi, praca z zespołami.

Paweł Feliński
Badge Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Snajper o ciętym języku i doskonałych umiejętnościach analitycznych. Weteran transformacji w kierunku Lean i Agile. Trener, coach i wdrożeniowiec w Brass Willow.

Widział już wiele, zwłaszcza niedziałających pomysłów i ślepych uliczek – ma odwagę wskazać je u klienta. Realizuje projekty na 3 kontynentach i w wielu kulturach - czasem tak od siebie odległych jak Finlandia i Chiny. W swojej pracy pokazuje to, co w Scrumie najważniejsze: dostarczanie wartości biznesowej. Często i dobrze, niekoniecznie dużo. Skupia się na pracy z biznesem. Świadome zarządzanie produktem traktuje jak broń do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Długoletni trener i wykładowca. Tworzy i prowadzi zaawansowane programy rozwojowe z metody Scrum.

Beata Nowakowska
Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Agent do zadań specjalnych. Ma niezwykły zmysł obserwacji i błyskawicznie wyciąga wnioski. W sytuacjach wymagających szybkich decyzji i opanowania jest niezastąpiona.

Ma dwie pasje - ludzie i technologie. Programistka z wieloletnim stażem, pracująca w wielu projektach. Orędowniczka czystego kodu. Wyspecjalizowana w coachingu zespołowym i szkoleniach technicznych. Jeden z najlepszych specjalistów w Polsce, w zakresie jakości oprogramowania.

Doświadczony Scrum Master. Zwinne wartości są dla niej narzędziem zmiany kultury zarządzania przez kontrolę, w kulturę nakierowaną na jakość i przewagę na rynku - w końcu jesteśmy tu, żeby robić bezkonkurencyjny soft! Pierwszy w Polsce Trener Professional Scrum Developer oraz pierwsza kobieta na świecie z takimi kompetencjami!

Katarzyna Ziemba
Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Urodzona facylitatorka i Scrum Master z ogromną bazą narzędzi i wiedzy. Modelowy servant leader, przetestowany w najtrudniejszych warunkach.

Wierzy, że każdy ma w sobie umiejętności i potencjał, żeby robić to co kocha i do tego robić to dobrze. Jej misją jest poprawa jakości produktu poprzez budowę lepszego i zdrowszego środowiska pracy.

Filip Czapeczka
Badge Badge Badge

Lider transformacji, specjalizujący się w organizacjach średniej wielkości. Naturalnie zwinny, w sytuacjach wymagających natychmiastowej decyzji jest niezastąpiony.

Zaprawiony w oddolnych transformacjach. W trudnych okolicznościach doskonale radzi sobie we współpracy z kadrą zarządzającą jak zespołami.

Skupiony na samoorganizacji nakierowanej na wytwarzanie produktu najwyższej jakości.

Filip jest aktualnie w procesie uzyskiwania licencji Professional Scrum Trainer na szkolenie Professional Scrum Master.

Zespołowo skracamy Twój czas do sukcesu