Skracamy Twój czas do sukcesu

Wspólnie zmieniamy polski biznes

Wiedza i doświadczenie

Pracujemy z Zespołami, technologią i kadrą zarządzającą. Jako zespół złożony ze specjalistów o uzupełniających się kompetencjach możemy wspierać wszystkie obszary wymagające uwagi. Dzielimy się wiedzą i nawet jeśli obecne jest tylko jedno z nas to posiada wsparcie doświadczenia i wiedzy całego zespołu konsultantów. Dzięki temu zmiana nie wychodzi z organizacji razem z nami.

4
wzajemnie wspierających się konsultantów
10
lat doświadczenia

Doraźna pomoc

Wesprzemy cię w poprzez facylitację spotkań, obserwację i feedback oraz coaching i mentoring.

Wsparcie wzmiany

Wskażemy Ci czyhające na Ciebie pułapki i pokażemy alternatywne rozwiązania.

Transformacja

Doświadczony zespół ekspertów pomoże Ci zaplanować i przeprowadzić trwałą zmianę organizacyjną.

Prawdziwy teamwork z wymianą wiedzy i doświadczenia

Kate Hobler (Terlecka)

Paweł Feliński

Beata Nowakowska

Filip Czapeczka

Kate Hobler (Terlecka)
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Mentorka o niezwykłej charyzmie. Jeden z najbardziej doświadczonych ekspertów Scrum w Polsce i akredytowany trener Scrum.org już od siedmiu lat.

Wyzwania? Woda na jej młyn! Brała udział w niejednej transformacji. Ze względu na doświadczenie w pracy z zespołami i biznesem często przypadają jej w udziale najcięższe przypadki. Pierwsza osoba w Polsce z licencją na nauczanie Nexusa, egzoszkieletu do skalowania Scruma. Niezwykle cierpliwa i zdeterminowana. Chce zmienić sposób w jaki tworzy się oprogramowanie w Polsce. Uczy wszystkiego co może pomóc organizacji zdobyć przewagę nad konkurencją na wszystkich poziomach: Agile, Scrum, Kanban, przywództwo, dobre zarządzania ludźmi, praca z zespołami.

Paweł Feliński
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Snajper o ciętym języku i doskonałych umiejętnościach analitycznych. Weteran transformacji w kierunku Lean i Agile. Trener, coach i wdrożeniowiec w Brass Willow.

Widział już wiele, zwłaszcza niedziałających pomysłów i ślepych uliczek – ma odwagę wskazać je u klienta. Realizuje projekty na 3 kontynentach i w wielu kulturach - czasem tak od siebie odległych jak Finlandia i Chiny. W swojej pracy pokazuje to, co w Scrumie najważniejsze: dostarczanie wartości biznesowej. Często i dobrze, niekoniecznie dużo. Skupia się na pracy z biznesem. Świadome zarządzanie produktem traktuje jak broń do uzyskania przewagi konkurencyjnej. Długoletni trener i wykładowca. Tworzy i prowadzi zaawansowane programy rozwojowe z metody Scrum.

Beata Nowakowska
Badge Badge Badge Badge
Badge Badge Badge Badge Badge Badge

Agent do zadań specjalnych. Ma niezwykły zmysł obserwacji i błyskawicznie wyciąga wnioski. W sytuacjach wymagających szybkich decyzji i opanowania jest niezastąpiona.

Ma dwie pasje - ludzie i technologie. Programistka z wieloletnim stażem, pracująca w wielu projektach. Orędowniczka czystego kodu. Wyspecjalizowana w coachingu zespołowym i szkoleniach technicznych. Jeden z najlepszych specjalistów w Polsce, w zakresie jakości oprogramowania.

Doświadczony Scrum Master. Zwinne wartości są dla niej narzędziem zmiany kultury zarządzania przez kontrolę, w kulturę nakierowaną na jakość i przewagę na rynku - w końcu jesteśmy tu, żeby robić bezkonkurencyjny soft! Pierwszy w Polsce Trener Professional Scrum Developer oraz pierwsza kobieta na świecie z takimi kompetencjami!

Filip Czapeczka
Badge Badge Badge

Lider transformacji, specjalizujący się w organizacjach średniej wielkości. Naturalnie zwinny, w sytuacjach wymagających natychmiastowej decyzji jest niezastąpiony.

Zaprawiony w oddolnych transformacjach. W trudnych okolicznościach doskonale radzi sobie we współpracy z kadrą zarządzającą jak zespołami.

Skupiony na samoorganizacji nakierowanej na wytwarzanie produktu najwyższej jakości.

Filip jest aktualnie w procesie uzyskiwania licencji Professional Scrum Trainer na szkolenie Professional Scrum Master.

Zespołowo skracamy Twój czas do sukcesu