Professional Scrum with Kanban™

image

Professional Scrum with Kanban™

Training is provided by one of the licensed trainers:

Jakub Drzazga

O szkoleniu

PROFESSIONAL SCRUM™ WITH KANBAN to dwudniowe szkolenie, które pokazuje uczestnikom, jak optymalizować przepływ pracy w zespołach Scrumowych. W trakcie warsztatu opartego na symulacji, uczestnicy poznają metody radzenia sobie z niską produktywnością zespołów oraz zarządzania narastającym Backlogiem Produktu.

Zakres szkolenia

Celem szkolenia PSK jest przygotowanie uczestników do podjęcia wyzwań związanych z optymalizacją przepływu pracy. Dzięki licznym ćwiczeniom i dyskusjom sprawdzą oni na czym polega Kanban i doświadczą, w jaki sposób może on wesprzeć pracę w Scrumie. Uczestnicy szkolenia uzyskają narzędzia do szybszego i skuteczniejszego dostarczania wartości, realizacji twórczego potencjału zespołów i własnej organizacji.

  • Analiza zaawansowanych przykładów Scruma
  • Czym jest Kanban, przepływ pracy i związane z nim kluczowe praktyki?
  • Symulacja pracy w Kanbanie
  • Poznanie sposobów zastosowania praktyk kanbanowych w Scrumie
  • Umiejętność zastosowania odpowiednich mierników i wykresów do kontroli przepływu pracy
  • Omawianie sposobów zastosowania poznanych technik w Scrumie

Dla kogo jest to szkolenie?

Professional Scrum with Kanban to intensywny warsztat dla osób, które już skutecznie pracują w Scrumie i chcą tę pracę usprawnić z wykorzystaniem praktyk kanbanowych. Jest to idealne szkolenie dla Scrum Masterów, agile coachów, liderów zespołu i kierowników projektów.

Proces egzaminacyjny

Po zakończonym szkoleniu, w ciągu pięciu dni roboczych, uczestnicy otrzymują kupon umożliwiający do jednego podejścia do egzaminu Professional Scrum with Kanban, który pozwoli uzyskać certyfikat. Egzamin (PSK I) jest złożony z zamkniętych pytań wielokrotnego wyboru. Aby go zdać, trzeba uzyskać co najmniej 85%. Większość uczestników naszych szkoleń nie ma żadnego problemu ze zdaniem tego egzaminu, pod warunkiem dobrej znajomości języka angielskiego.

W przypadku podejścia do egzaminu w ciągu 14 dni od otrzymania kuponu i uzyskania negatywnego wyniku egzaminu, Scrum.org przekaże uczestnikowi jeszcze jeden voucher na dodatkowe podejście do danego egzaminu.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Uczestnicy szkolenia Professional Scrum with Kanban™ uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.

Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne – napisz do nas.

Shopping cart

0

No products in the cart.

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

ZAREZERWUJ TERMIN SZKOLENIA