Data i miejsce szkolenia:

Cena:

2890 PLN (netto)

BrassWillow PSF

Management 3.0

Praktyki zwinnego przywództwa

Szkolenie poprowadzi jeden z licencjonowanych trenerów

BrassWillow photo Valkir Academy

BrassWillow photo Daniel Skowroński

Szkolenie prowadzone we współpracy z Valkir Academy

O szkoleniu

Management 3.0 to wyjątkowy program dedykowany ludziom otwartym na ulepszenie swojego podejścia do zarządzania. Uczestnicy programu to osoby, które dostrzegają, że w ich organizacji brakuje zaangażowania pracowników i współpracy zespołowej.

Są to jednak ludzie, którzy zamiast narzekać wolą szukać rozwiązań i zaangażować się w rozwiązanie problemu.

 

Management 3.0 to innowacja, przywództwo i najwyższy poziom zarządzania. Management 3.0 opisuje na nowo definicję przywództwa, w której zarządzanie jest po prostu odpowiedzialnością grupową. Chodzi o współpracę, która ma na celu znalezienie najwydajniejszego sposobu osiągnięcia celów biznesowych dzięki zadowoleniu pracowników, z którego Management 3.0 czyni priorytet.

 

Nie potrzebna Ci jedynie teoria i nauka dotycząca miękkiego zarządzania, chcesz posiąść praktyczną wiedzę, nauczyć się dobrego podejścia do swojego zespołu, które zwiększy zaangażowanie pracowników i poprawi wyniki organizacji? Mamy coś dla Ciebie!

 

Management 3.0 stworzył fachowiec i pasjonat w dziedzinie zarządzania Jurgen Appelo, wydając w 2010 roku książkę pod tym samym tytułem. Od tamtej pory Management 3.0 stał się globalnym ruchem związanym z nową refleksją i podejściem do zarządzania.

 

Czego się nauczysz?

W wyniku szkolenia uczestnicy reprezentujący poszczególne obszary organizacji będą:

 • znali i rozumieli zagadnienia niezbędne do skutecznego stymulowania rozwoju organizacji,
 • posiadali umiejętności niezbędne do zastosowania tych metod w praktyce,
 • rozumieli jak i dlaczego nowe metody mogą pozytywnie wpłynąć na ich pracę.

Każde z zagadnień prezentowanych podczas szkolenia zawiera co najmniej jedną grę lub ćwiczenie pozwalające zastosować poznaną praktykę lub zasadę w realiach biznesowych. Każde ćwiczenie lub gra kończy się wspólnym omówieniem i dyskusją na temat dopasowania przedstawionych praktyk do sytuacji uczestników.

 

Cele warsztatu

Szkolenie pozwala uczestnikom lepiej zrozumieć swoją organizację i stojące przed nią wyzwania oraz skuteczniej kierować jej rozwojem.

Jakie problemy adresujemy?

 • Jak mogę określić rolę liderów oraz managerów w zwinnej organizacji?
 • Jak mogę analizować co motywuje członków zespołów do działania?
 • Jak mogę nakłonić zespoły do wzięcia odpowiedzialności bez niszczenia ich motywacji?
 • Jak mogę ulepszyć współpracę i budować zaufanie?
 • Jak mogę definiować i mierzyć realizację celów strategiczne, angażując do tego ludzi?
 • Jak mogę rozwijać kompetencje ludzi i mierzyć postęp ich osiągnięć?
 • Jak mogę kształtować płaską strukturę organizacji i wciąż osiągnąć wzrost organizacji?
 • Jak mogę wynagradzać i doceniać współpracowników w transparentny sposób?
Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie przeznaczone jest dla: - agentów zmiany, agile coachów, scrum masterów, - liderów / menedżerów działów i zespołów, - kadry zarządzającej organizacją, - przedstawicieli działów spoza IT jak np. sprzedaż, marketing.
Proces egzaminacyjny
Po szkoleniu i wypełnieniu elektronicznej ankiety uczestnicy otrzymują certyfikat potwierdzający udział w akredytowanym szkoleniu wydany przez Happy Melly (organizacja założona przez Jurgena Appelo, twórcę programu szkoleń). Wydanie certyfikatu nie wiąże się ze zdaniem żadnego egzaminu.
Punkty rozwoju personalnego PMI
Uczestnicy szkolenia, którzy posiadają certyfikat wystawiony przez Project Management Institute (np. PMP®) i chcą go przedłużyć, uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU).
Język szkolenia
Szkolenia otwarte prowadzone są w języku polskim. W przypadku grup zamkniętych jest możliwość zrealizowania warsztatu w języku angielskim.