Piotr Uryga na Scrum Days 2016

Spis Treści

Piotr Uryga na Scrum Days 2016

"Scrum Master musi czasem mówić rzeczy trudne, pokazywać, że czasem to, co robimy nie ma sensu i nie możemy nie dostarczyć wartości w kolejnym Sprincie.” Piotr Uryga z Sabre, opowiada o właściwych proporcjach w byciu servant leaderem oraz rozwoju z pozycji Scrum Mastera w kierunku managera. Wspomina też, o wartości jaką daje doświadczenie, tak w zwinnych, jak i tradycyjnych rolach w organizacji.

Piotr Uryga z Sabre,  opowiada o właściwych proporcjach w byciu servant leaderem oraz  rozwoju z pozycji Scrum Mastera w kierunku managera.  Wspomina też, o wartości jaką daje doświadczenie, tak w zwinnych, jak i tradycyjnych rolach w organizacji.

12-13 maja w Warszawie odbyła się konferencja Scrum Days 2016, którą mieliśmy przyjemność współorganizować.

“Scrum Master musi czasem mówić rzeczy trudne, pokazywać, że czasem to, co robimy nie ma sensu i nie możemy nie dostarczyć wartości w kolejnym Sprincie.”

Scrum Days nie są kolejną, standardową konferencją o agile’u. Naszą misją jest stworzenie miejsca, które połączy ludzi, w trakcie którego będzie można nawiązać relacje biznesowe i przy okazji dobrze się bawić. To 2 dni potężnej dawki wiedzy o Scrumie, wymiana doświadczeń i niezapomniane przeżycie. Ponad 250 uczestników, tysiące inspiracji i wiele nowych kontaktów.

Program Scrum Days 2016 oparty został na 4 ścieżkach tematycznych: Process, Product, Experience i specjalnej dla menedżerów szczebla C-level – Executive. Oprócz 18-minutowych prelekcji w stylu TED-owym, oraz równoległych 3-godzinnych warsztatów, pozwalających na zgłębienie wiedzy w mniejszych grupach, nie zabrakło Open Space’ów i wielu możliwości na zindywidualizowanie programu.

Gośćmi specjalnymi byli, miedzy innymi Linda Rising i Gunther Verheyen.

Wśród prelegentów było blisko 30 ekspertów. Z dwójką z nich przeprowadziliśmy wywiady rozwijające tematy podejmowane w wystąpieniach.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

O Autorze wpisu:

Zobacz również

Shopping cart

0

No products in the cart.

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

ZAREZERWUJ TERMIN SZKOLENIA