Data i miejsce szkolenia:

Cena:

4700 PLN (netto)

BrassWillow PSF

Professional Scrum Developer™

Zobacz jak jakość przechodzi w ilość.

Szkolenie poprowadzi jeden z licencjonowanych trenerów

BrassWillow photo Beata Nowakowska

BrassWillow photo Paweł Kmiotek

Uwaga! Szkolenie to nie jest odpowiednie dla osób, które nie miały wcześniej praktycznej styczności ze Scrumem. Takie osoby powinny najpierw skorzystać ze szkolenia Professional Scrum Foundations. Z uwagi na możliwość wystąpienia koronawirusa/COVID-19 - wszystkie nasze szkolenia odbywają się w trybie online. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby uzyskać szczegółowe informacje oraz specjalny cennik.

O szkoleniu

Trzydniowe szkolenie Professional Scrum Developer pokaże ci, w jaki sposób zwinne praktyki inżynierskie umożliwiają utrzymanie wysokiej jakości oprogramowania w dynamicznie zmieniającym się środowisku. W trakcie opartego na symulacji warsztatu, poprzez kolejne wyzwania i dyskusje uczestnicy uczą się, jak sprostać normom jakościowym jednocześnie dostarczając wartość biznesową – w końcu klient czeka!

Tak jak zwykle w życiu zawodowym, deweloperzy dziedziczą kod po kimś bliżej nieokreślonym. Szkolenie zawiera bogaty wybór ciekawych ćwiczeń teoretycznych i praktycznych a każda z omawianych praktyk jest wdrażana w rozwijanym projekcie.

Podczas szkolenia z wykorzystaniem Agile Development Scrum zajmiemy się między innymi:

 • programowaniem w parach,
 • dobieraniem testów do produktu i tworzeniem testów metodą TDD,
 • tworzeniem architektury, dokumentacji technicznej i spójnego nazewnictwa, dobrymi praktykami w pisaniu komentarzy,
 • zasadami czystego kodu, SOLID, BDD, projektowaniem obiektowym, branchingiem, continous integration, metrykami kodu i refaktoryzacją.
 • rozpoznaniem długu technicznego, ryzyka jakie ze sobą niesie i sposobami na jego usunięcie lub uniknięcie,

Warsztaty koncentrują się na technologii i tworzenia oprogramowania całym zespołem.

Dla kogo jest to szkolenie?
 • wszystkich członków Zespołu Deweloperskiego,
 • architektów,
 • programistów,
 • twórców baz danych,
 • inżynierów jakości,
 • i wszystkich posiadających wiedzę techniczną.
Proces egzaminacyjny

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Developer (PSD). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Punkty rozwoju personalnego PMI
Uczestnicy szkolenia Professional Scrum Developer™, którzy posiadają certyfikat wystawiony przez Project Management Institute (np. PMP®) i chcą go przedłużyć, uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.
Język szkolenia
Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne - zapraszamy do kontaktu.