Data i miejsce szkolenia:

Cena:

3000 PLN (netto)

BrassWillow PSF

Professional Scrum Foundations™

Doświadcz Scruma, a nie tylko o nim słuchaj.

Szkolenie poprowadzi jeden z licencjonowanych trenerów

BrassWillow photo Kate Hobler (Terlecka)

BrassWillow photo Katarzyna Ziemba

BrassWillow photo Beata Nowakowska

BrassWillow photo Magdalena Firlit

Z uwagi na możliwość wystąpienia koronawirusa/COVID-19 - wszystkie nasze szkolenia odbywają się w trybie online. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby uzyskać szczegółowe informacje oraz specjalny cennik.

O szkoleniu

To szkolenie które pozwoli uczestnikom zapoznać się ze Scrumem w praktyce. Zamiast słuchać wykładów, własnoręcznie stworzą oprogramowanie które pozwoli im zaobserwować mechanikę i zasad którymi się to rządzi. Dzięki temu wiele błędów można popełnić na sali szkoleniowej, a ominąć je później w pracy.
Niezwykłą siłą tego szkolenia jest praktyka i elastyczność. Trener może dostosować większość szkolenia do potrzeb grupy.

Professional Scrum Foundations to dwudniowy, intensywny warsztat podczas którego uczestnicy budują proste oprogramowanie. Jest na tyle łatwe do stworzenia, że osoby nietechniczne także sobie z nim poradzą i na tyle skomplikowane żeby zauważyć mechanizmy tworzenia rozwiązań IT.

Szkolenie jest bardzo elastyczne. Zawiera moduły podstaw mechaniki i założeń Scruma, a oprócz tego dostosowuje się do potrzeb konkretnej grupy. Jest dużo miejsca na pytania i konkretne przypadki.

Praktyka podczas warsztatu także jest dostosowywana do potrzeb grupy. Instruktor oprócz podstawowych modułów i serca szkolenia w postaci tworzenia softu dysponuje arsenałem ćwiczeń, pułapek i zadań specjalnych. Taka konstrukcja pozwala popełnić błąd i zauważyć jego konsekwencje w warunkach ćwiczeniowych. Dzięki temu grupa będzie przygotowana na wypadek zaistnienia takich okoliczności i zmniejszy prawdopodobieństwo popełnienia tego błędu w prawdziwym projekcie.

Obecność osób zarządzających lub osób z tzw. biznesu jest niezbędna dla osiągnięcia jak najwyższej wartości dla odbiorców szkolenia. Właśnie dlatego przy szkoleniach zamkniętych takie osoby mogą być do szkolenia dołączone bezpłatnie.

 

DOWIEDZ SIĘ DLA KOGO JEST SZKOLENIE PROFESSIONAL SCRUM FOUNDATIONS – przeczytaj artykuł na Bazie Wiedzy

 

 

Dla kogo jest to szkolenie?
  • członków zespołów Scrumowych,
  • świeżo upieczonych Scrum Masterów lub osób, które zastanawiają się nad objęciem tej funkcji,
  • całych zespołów,
  • menedżerów liniowych,
  • specjalistów kadr,
  • klientów zespołów zwinnych,
  • każdego, kto pracuje z deweloperami.
Proces egzaminacyjny

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Master I (PSM I). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Punkty rozwoju personalnego PMI
Uczestnicy szkolenia Professional Scrum Foundations™, którzy posiadają certyfikat wystawiony przez Project Management Institute (np. PMP®) i chcą go przedłużyć, uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.
Język szkolenia
Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne - zapraszamy do kontaktu.