Szkoła Liderów Zwinności

Czym jest szkoła Liderów Zwinności?

Szkoła Liderów Zwinności to trwający 12 miesięcy program rozwojowy, który ma na celu kształcenie liderów, zarówno mających niewielkie doświadczenie w pracy w warunkach zwinnych, jak i tych, którzy przeprowadzają już zmiany i transformacje w swoich organizacjach.

Program składa się z trzech modułów:

 • Moduł pierwszy: Zwinność, organizacja i kultura feedbacku.

 • Moduł drugi: Psychologia i kultura w transformacji.

 • Moduł trzeci: Diagnostyka i przeprowadzanie transformacji cyfrowej.

To nie koniec. Weźmiesz udział w trzech szkoleniach akredytowanych przez Scrum.org: Applying Professional Scrum, Professional Agile Leadership-Essentials  oraz Professional Agile Leadership -Evidence-Based Management.

grafika_4
grafika_5

Co zawiera?

Szkoła składa się z:

 • 24 pełnych dni nauki o roli lidera w zwinnym lub dążącym do zwinności środowisku i tego jak może wspierać tych, którzy jego pomocy potrzebują.
 • 12 zadań wdrożeniowych, które będzie współtworzył i wykonywał u siebie w pracy przynosząc wymierną wartość dla swojej firmy. Jeśli nie będzie miał takiej możliwości, będzie mógł opracować zadanie teoretycznie.
 • 24 godziny bezpośredniej pracy z mentorami o różnych specjalizacjach z firm o różnym profilu i wielkości, aby jak najbardziej poszerzyć wiedzę i doświadczenie.
 • Możliwość podejścia do egzaminów:
  -Professional Scrum Master I (otrzymasz 2 podejścia)
  -Professional Agile Leadership-Essentials (otrzymasz 2 podejścia)
  -Professional Agile Leadership -Evidence-Based Management (otrzymasz 2 podejścia).

Dodatkowo przygotuj się na  ciągłe wsparcie prowadzących i innych uczestników na szkolnym Slacku i daj sobie czas na asymilację wiedzy ze zjazdu i zastosowanie jej w praktyce, bo zjazdy będą co mniej więcej miesiąc.

Ukończenie szkoły Agile Coachów i Scrum Masterów

Warunkiem ukończenia szkoły i otrzymania dyplomu jest udział w co najmniej 11 z 12 zjazdów, zrealizowanie wszystkich zadań wdrożeniowych i ukończenie pracy dyplomowej. W przypadku nieobecności uczestnika na danym zjeździe możliwe jest jego indywidualne odrobienie, jednakże tylko dla maksymalnie dwóch zjazdów. Nie ma możliwości odrabiania zjazdów certyfikowanych.

Po 10-tym zjeździe każdy uczestnik będzie miał za zadanie stworzenie pracy dyplomowej – rozdziału książki o roli Scrum Mastera, która zostanie wydana w formie e-booka do dystrybucji wewnętrznej zamawiającego.

Potrzebujesz więcej informacji o Szkole Liderów Zwinności?

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

ZAREZERWUJ TERMIN SZKOLENIA