Szkoła Product Managerów i Product Ownerów

Czym jest Szkoła Product Managerów i Product Ownerów?

To roczny program rozwijający specjalistów zwinnego zarządzania produktem składający się z 12 dwudniowych zjazdów, 12 zadań wdrożeniowych i 24 godzin z mentorem.

Szkoła zbudowana jest z  trzech modułów koncentrujących się na obszarach, w których Product Managerowie i Product Ownerzy muszą umieć się swobodnie poruszać:

  • Moduł pierwszy: Produkty, Projekty, Zwinność i Wartość.
  • Moduł drugi: Otoczenie, Interesariusze, Przywództwo i Psychologia zarządzania produktem.
  • Moduł trzeci: UX, eksperymenty i nowoczesne metody zarządzania produktem.

Weźmiesz udział w trzech szkoleniach akredytowanych przez Scrum.org: Applying Professional Scrum, Professional Scrum with User Experience i Professional Scrum Product Owner – Advanced.

Zjazdy szkoleniowe i zadania wdrożeniowe

Wszystkie zjazdy są on-line i mają charakter interaktywnych warsztatów.

Pomiędzy zjazdami uczestnicy otrzymają zadania wdrożeniowe, których realizacja będzie omawiana na kolejnym zjeździe. Realizacja zadań będzie wspierana przez konsultanta dostępnego pomiędzy zjazdami osobiście oraz wirtualnie, co wprowadzi element blended learning.

Zadania wdrożeniowe będą ustalane na podstawie aktualnych potrzeb uczestników oraz stanu ich wiedzy i doświadczenia. Większość zadań wdrożeniowych będzie polegała na obserwacjach wzajemnych uczestników przy swojej pracy, wyciąganiu wniosków i przygotowywaniu rekomendacji ulepszeń działań. 

Potrzebujesz więcej informacji o naszej Szkole?

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

Zarezerwuj miejsce!

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

ZAREZERWUJ MIEJSCE