Szkolenie Professional Scrum Facilitation Skills™ (PSFS)

psfs-400x400_0

Szkolenie Professional Scrum Facilitation Skills™ (PSFS)

Szkolenie prowadzi:

Szkolenie prowadzi jeden z licencjonowanych trenerów:

O szkoleniu

PROFESSIONAL SCRUM FACILITATION SKILLS to akredytowane przez Scrum.org, jednodniowe, interaktywne szkolenie stworzone by pomóc osobom praktykującym w środowisku Scrum rozwijać swoje umiejętności facylitacji. Dzięki temu będą oni mogli lepiej porozumieć się ze swoimi zespołami, zarządem oraz klientami. 

Szkolenie uczy jak efektywnie zrozumieć i wykorzystać techniki facylitacyjne, które pomagają w rozwiązywaniu problemów oraz wpływają pozytywnie na przebieg wydarzeń Scrumowych. Przekłada się to na osiąganie lepszych rezultatów.

Dla kogo jest to szkolenie?

Professional Scrum Facilitation Skills to szkolenie dla każdego chcącego wspierać efektywne i angażujące spotkania w Scrumie np. Scrum Masterów, Agile Coachów, menedżerów.

Cele szkolenia

PSFS skupia się przede wszystkim na zrozumieniu facylitacji oraz  wypróbowaniu się w roli facylitatora. Facylitacja rozwija się w zawrotnym tempie. Podczas szkolenia podzielimy się z Tobą wiedzą teoretyczną, którą wypróbujesz w praktyce. Celem jest powrót do pracy w gotowości, żeby wspierać efektywną współpracę zespołu i pokazać, że da się lepiej. Nie ma niczego, za co zespoły są tak wdzięczne jak, szybsze, bardziej efektywne spotkania. Takie, na których każdy wie, że ma wpływ na wynik, więc bez wysiłku się angażuje. Decyzje są podejmowane wspólnie i dzięki temu są lepsze. Wiemy, że nie wystarczy 8h aby zostać świetnym facylitatorem.Damy Ci jednak podstawy i przećiwczysz narzędzia do prowadzenia efektywnych i angażujących spotkań.

Zakres szkolenia

Na szkoleniu poznasz:

  • założenia teoretyczne facylitacji,
  • techniki angażujące wszystkich uczestników,
  • prawdy i mity na temat facylitacji,
  • podstawowe błędy facylitacji,
  • fazy przebiegu spotkania i jak pomóc grupie przejść przez nie gładko.

A przede wszystkim wypróbujesz się w roli facylitatora w bezpiecznych warunkach.

Egzamin Professional Scrum Facilitation Skills

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Facilitation Skills. Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Certyfikat Professional Scrum Facilitation Skills

Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje oficjalny certyfikat Professional Scrum Facilitation Skills. Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest osiągnięcie pozytywnego wyniku egzaminu, co oznacza zdobycie 85% punktów.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Uczestnicy szkolenia Professional Scrum Facilitation Skills™ uzyskują 7 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.

Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne – napisz do nas.

The training is conducted in Polish. We organize private training for the needs of English-speaking groups –  write to us .

Szukasz otwartych szkoleń? Sprawdź nadchodzące 

Szukasz prywatnych szkoleń? Napisz do nas

Terminy szkoleń:

Przepraszamy, obecnie nie mamy zaplanowanych szkoleń w wybranym przez Ciebie mieście.

Sprawdz kiedy jest najbliższe szkolenie online.

Podane ceny, stanowią ofertę dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą jako konsument, skontaktuj się z nami na adres: .
Prześlemy Ci specjalnie przygotowaną ofertę.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE

Zarezerwuj miejsce!

ZAREZERWUJ MIEJSCE