Szkolenie Scaled Professional Scrum™ (SPS)

sps-400x400

Szkolenie Scaled Professional Scrum™ (SPS)

Szkolenie prowadzi jeden z licencjonowanych trenerów:

O szkoleniu

SCALED PROFESSIONAL SCRUM™ (SPS) to dwudniowe szkolenie, które pokaże Ci, jak rozpocząć, ustrukturyzować i zarządzać dużymi zwinnymi i scrumowymi projektami. W trakcie warsztatu opartego na symulacji, zorganizujesz swój pierwszy projekt scrumowy na wielką skalę. Poznasz infrastrukturę, narzędzia i praktyki niezbędne dla Twojego sukcesu. Zobaczysz, jak skalować Scruma, by maksymalizować wartość Twojego oprogramowania.

Przejdziesz z nami od formowania do zarządzania kluczową jednostką wytwórczą Scruma, jaką jest Nexus Agile. To doświadczenie pomoże Ci zrozumieć techniki, filozofię i wyzwania, które Ken Schwaber i Scrum.org wypracowywali przez lata pracy w Scrumie.

Dla kogo jest to szkolenie?

Scaled Professional Scrum to szkolenie dla menedżerów skalowalnych projektów, liderów od strony dewelopementu i wszystkich, którzy są lub będą włączeni w zarządzanie wielozespołowymi projektami scrumowymi, oraz tych, którzy już skutecznie powadzą małe projekty w Scrumie lub chcą zatrudnić więcej zespołów scrumowych przy większym projekcie. Uczestnicy powinni posiadać solidne zrozumienie Scruma – bądź poprzez doświadczenie pracy w Scrumie lub potwierdzone egzaminem PSM I.

Cele szkolenia

Szkolenie SPS przygotowuje uczestników do podjęcia wyzwań związanych ze skalowaniem Scruma. Dzięki licznym ćwiczeniom i dyskusjom mogą oni doświadczyć, na czym polega tworzenie Nexusa w celu maksymalizacji wartości biznesowej i zysku. Dzięki temu zyskają narzędzia do szybszego i skuteczniejszego dostarczania wartości, realizacji twórczego potencjału zespołów i skalowania własnej organizacji.

Zakres szkolenia

Podczas szkolenia SPS zajmiemy się między innymi:

  • nowymi rolami, artefaktami i zdarzeniami niezbędnymi do skutecznego skalowania,
  • organizacją wielu zespołów w celu optymalizacji wysiłku i produktywności,
  • praktykami, które pomogą zespołom skutecznie budować i integrować produkt,
  • technikami wykrywania niespójności i metodami radzenia sobie z nimi,
  • wyzwaniami, jakie możesz napotkać w dużych przedsięwzięciach deweloperskich.

Szkolenie to zawiera bardzo niewielki wycinek Scruma. Tylko tyle, ile potrzebne jest dla zrozumienia, jak go skalować.

Egzamin Scaled Professional Scrum

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Scaled Professional Scrum (SPS). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Certyfikat Scaled Professional Scrum

Po zdaniu egzaminu uczestnik otrzymuje oficjalny certyfikat Scaled Professional Scrum (SPS). Do uzyskania certyfikatu niezbędne jest osiągnięcie pozytywnego wyniku egzaminu, co oznacza zdobycie 85% punktów.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Uczestnicy szkolenia Scaled Professional Scrum™ uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.

Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne – napisz do nas.

The training is conducted in Polish. We organize private training for the needs of English-speaking groups –  write to us .

Szukasz otwartych szkoleń? Sprawdź nadchodzące 

Szukasz prywatnych szkoleń? Napisz do nas

Terminy szkoleń:

Gdzie szkolimy?

Podane ceny, stanowią ofertę dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą.
Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą jako konsument, skontaktuj się z nami na adres: .
Prześlemy Ci specjalnie przygotowaną ofertę.

Shopping cart

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping

ZAREZERWUJ TERMIN SZKOLENIA

ZAPYTAJ O SZKOLENIE DEDYKOWANE