Scaled Professional Scrum™

Scaled Professional Scrum™

Szkolenie prowadzi jeden z licencjonowanych trenerów:

Kate Hobler (Terlecka)

O szkoleniu

SCALED PROFESSIONAL SCRUM™ (SPS) to dwudniowe szkolenie, które pokaże Ci, jak rozpocząć, ustrukturyzować i zarządzać dużymi zwinnymi i scrumowymi projektami. W trakcie warsztatu opartego na symulacji, zorganizujesz swój pierwszy projekt scrumowy na wielką skalę. Poznasz infrastrukturę, narzędzia i praktyki niezbędne dla Twojego sukcesu. Zobaczysz, jak skalować Scruma, by maksymalizować wartość Twojego oprogramowania.
Przejdziesz z nami od formowania do zarządzania kluczową jednostką wytwórczą Scruma, jaką jest Nexus Agile. To doświadczenie pomoże Ci zrozumieć techniki, filozofię i wyzwania, które Ken Schwaber i Scrum.org wypracowywali przez lata pracy w Scrumie.

Zakres szkolenia

Podczas szkolenia SPS zajmiemy się między innymi:

  • nowymi rolami, artefaktami i zdarzeniami niezbędnymi do skutecznego skalowania,
  • organizacją wielu zespołów w celu optymalizacji wysiłku i produktywności,
  • praktykami, które pomogą zespołom skutecznie budować i integrować produkt,
  • technikami wykrywania niespójności i metodami radzenia sobie z nimi,
  • wyzwaniami, jakie możesz napotkać w dużych przedsięwzięciach deweloperskich.

Szkolenie to zawiera bardzo niewielki wycinek Scruma. Tylko tyle, ile potrzebne jest dla zrozumienia, jak go skalować.

Dla kogo jest to szkolenie?

SPS to szkolenie dla menedżerów skalowalnych projektów, liderów od strony dewelopementu i wszystkich, którzy są lub będą włączeni w zarządzanie wielozespołowymi projektami scrumowymi, oraz tych, którzy już skutecznie powadzą małe projekty w Scrumie lub chcą zatrudnić więcej zespołów scrumowych przy większym projekcie. Uczestnicy powinni posiadać solidne zrozumienie Scruma – bądź poprzez doświadczenie pracy w Scrumie lub potwierdzone egzaminem PSM I. 

Proces egzaminacyjny

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Scaled Professional Scrum (SPS). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Punkty rozwoju personalnego PMI

Uczestnicy szkolenia Scaled Professional Scrum™ uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne – napisz do nas.

Shopping cart

0

No products in the cart.