Data i miejsce szkolenia:

Cena:

Early bird!

3100 PLN (netto)*

3500 PLN (netto)

*przy wpłacie co najmniej 3 tygodnie przed datą rozpoczęcia szkolenia

BrassWillow PSF

Professional Scrum Master™

Wejdź na wyższy poziom zrozumienia! Scrum dla zaawansowanych.

Szkolenie poprowadzi jeden z licencjonowanych trenerów

BrassWillow photo Kate Hobler (Terlecka)

BrassWillow photo Beata Nowakowska

BrassWillow photo Magdalena Firlit

BrassWillow photo Katarzyna Ziemba

Bardzo ważne! Na tym szkoleniu nie nauczysz się Scruma. Jest to szkolenie zaawansowane, które nie ma modułu podstaw. Przeznaczone jest dla osób, które posiadają już co najmniej rok doświadczenia w Scrumie i przychodzą z zaawansowanymi problemami, które rozwiązują wraz z innymi uczestnikami szkolenia. PSM przygotowuje do certyfikatu Professional Scrum Master II. Jeśli szukasz szkolenia, które zapozna Cię ze Scrumem, zapraszamy na Professional Scrum Foundations, które zaprojektowane jest, żeby przygotować Cię do pracy w Scrumie i egzaminu PSM I.

Z uwagi na możliwość wystąpienia koronawirusa/COVID-19 - wszystkie nasze szkolenia odbywają się w trybie online. Skontaktuj się z nami bezpośrednio, aby uzyskać szczegółowe informacje oraz specjalny cennik.

O szkoleniu

Professional Scrum Master to najlepsze szkolenie dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat Scruma. Jest to warsztat z użyciem technik przyspieszonego uczenia oraz wykorzystuje problemy, które przynoszą ze sobą jego uczestnicy. Głównym celem szkolenia jest wymiana spostrzeżeń doświadczonych praktyków Scruma.

Warsztat Professional Scrum Master jest cały czas rozwijany z użyciem doświadczenia i wiedzy ponad 120 osób z całego świata. Dzięki temu najlepiej odpowiada na zaawansowane potrzeby zmieniającego się rynku i trendów w tworzeniu oprogramowania.Kurs zaczyna się niewielką powtórką ze Scruma, aby zniwelować różnice w wiedzy uczestników, a następnie przechodzi do bardziej zaawansowanych tematów, takich jak:

  • mechanizmy zarządzania i motywacji
  • wartość dla klienta
  • dynamika zespołów
  • koszt posiadania
  • produktywność
  • planowanie
  • ryzyko

Brałeś już udział w Professional Scrum Master i chcesz odświeżyć wiedzę? Napisz do nas, udzielimy ci rabatu 50% na drugie szkolenie niezależnie czy pierwsze było u nas czy u kogoś innego.

Dla kogo jest to szkolenie?
  • Scrum Masterów,
  • coachów,
  • menedżerów liniowych zespołów zwinnych,
  • PM-ów chcących zastosować Scrum,
  • osoby zainteresowane Scrumem.
 

DOWIEDZ SIĘ DLA KOGO JEST SZKOLENIE PROFESSIONAL SCRUM MASTER

Proces egzaminacyjny

Wszyscy uczestnicy szkolenia mają możliwość darmowego podejścia do egzaminu na certyfikat Professional Scrum Master I (PSM I). Jeśli uczestnik podejmie tę próbę w ciągu 14 dni od daty zakończenia szkolenia i nie powiedzie mu się, wówczas otrzyma jeszcze jedną darmową szansę.

Każdy uczestnik szkolenia ma również możliwość uzyskania jednorazowej zniżki w wysokości 40% na egzamin Professional Scrum Master II (PSM II).

Egzaminy odbywają się w języku angielskim i przeprowadzane są online na stronach Scrum.org.

Punkty rozwoju personalnego PMI
Uczestnicy szkolenia Professional Scrum Master™, którzy posiadają certyfikat wystawiony przez Project Management Institute (np. PMP®) i chcą go przedłużyć, uzyskują 14 punktów rozwoju personalnego (Personal Development Units, PDU). Punkty zdobywa się za sam udział w szkoleniu, a nie za zdanie egzaminu.
Język szkolenia
Szkolenie odbywa się w języku polskim. Na potrzeby grup anglojęzycznych organizujemy szkolenia prywatne - zapraszamy do kontaktu.