Andrzej Blikle na AgileByExample2015

Spis Treści

Andrzej Blikle na AgileByExample2015

“Najważniejsze jest zdobycie autentycznego zaufania waszych ludzi - muszą czuć się partnerami firmy. Jednak aby zdobyć zaangażowanie trzeba zdobyć zaufanie; żeby je zdobyć trzeba je najpierw okazać.” Profesor Andrzej Blikle opowiada o Kompleksowym Zarządzaniu Jakością i wdrożeniach zmiany społecznej w firmie.

“Najważniejsze jest zdobycie autentycznego zaufania waszych ludzi – muszą czuć się partnerami firmy. Jednak aby zdobyć zaangażowanie trzeba zdobyć zaufanie; żeby je zdobyć trzeba je najpierw okazać.”

Profesor Andrzej Blikle opowiada o Kompleksowym Zarządzaniu Jakością i wdrożeniach zmiany społecznej w firmie.

28-30 września miała miejsce konferencja AgileByExample2015. Rok wcześniej znalazła się w pierwszej dziesiątce najlepszych konferencji Agile na świecie. ABE2015 to kilkadziesiąt prezentacji i dyskusji zgrupowane w trzy ścieżki: Zespół, Produkt, Zarządzanie. Pierwszego dnia konferencji odbyły się także warsztaty, czyli ABE Dojo na których można było doskonalić swoje umiejętności praktyczne.

Brass Willow nie mogło tam zabraknąć! Byliśmy nie tylko sponsorem konferencji ale wśród prelegentów i prowadzących pojawili się Kate Terlecka, Beata Nowakowska i Paweł Feliński.

Przy współpracy z organizatorami ABE2015 zaprosiliśmy wieloletnich praktyków Agile do podzielenia się swoimi doświadczeniami i rozwinęli tematy podejmowane w ich wystąpieniach. 

Shopping cart

0

No products in the cart.